Instagram Hesap Açıcı Bot 2019

Instagram'ın son güncellemelerinden sonra Instagram, uygulamayı artık telefonlar üzerinden kullanılmasını istediğini tespit ettik.Masaüstü tarayıcılarla çalışan (versiyon 1) programımız ard arda hesap açamayınca bizde versiyon güncellemesi yaparak hesapları Instagram uygulaması üzerinden açmasını sağlayacak olan ikinci versiyonu geliştirdik.Sürekli Instagram algoritmasını incelediğimiz için masaüstü tarayıcılarla çalışan programlar hakkında size biraz bilgi vermek istiyoruz;
Chrome Selenium tabanlı tarayıcılar her işlemde bilgisayarınızda bulunan donanımları kullanarak tarayıcıya bir sembol çizer ve instagram bu sembolü database'ine kayıt eder.Bir sonraki hesap açma işleminde aynı şekilde bilgisayarın donanımlarını(işlemci,ses kartı,ekran kartı,fontlar vs.) kullanarak bir sembol daha çizer ve bir önceki sembolle karşılaştırır aynı donanımlar kullanıldığı için aynı sembolü çizecektir işte bu güvenlik önlemine browserfingerprint denir.Bilgisayarınızın donanımlarını değiştiremeyeceğiniz için browser tabanlı yazılımları kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Instagram Account Creator v2, her hesapta emulatörün tüm donanım verilerini özel apkler kullanarak değiştirdiği için size kaliteli datalar sunar.

ÖZELLİKLER


 • İsim listesini txt olarak programa yükleyebilirsiniz.Listedeki isimleri ister sıra sıra isterseniz rastgele olacak şekilde kullanabilirsiniz.
 • Soyisim listesini txt olarak programa yükleyebilirsiniz.Listedeki soyisimleri ister sıra sıra isterseniz rastgele olacak şekilde kurabilirsiniz.
 • Kullanıcı adı kullanmak isterseniz kullanıcı adı bölümünü işaretleyip ister txtden isterseniz manuel olarak kullanıcı adı tanımlayıp(sistem belirlediğiniz kullanıcı adının yanına rastgele 5 haneli rakam ekler) kullanabilirsiniz.Eğer kullanıcı adı işaretli değilse Instagram'ın size verdiği kullanıcı adını kullanırsınız.
 • Açılacak hesaplara ister rastgele şifre, isterseniz manuel olarak standart bir şifre belirleyebilirsiniz.(Ard arda açılan hesapların iz bırakmaması için rastgele bölümünü işaretleyiniz.)
 • Açılacak hesaplara profil resmi tanımlayabilirsiniz.(Programımız her resmi Universal resim yaparak Instagram algoritmasını atlatabilir)
 • Açılacak hesaplara sınırsız gönderi ekleyebilir bu gönderilere açıklamalar tanımlayabilirsiniz
 • Açılacak hesaplara hikaye ekleyebilir resimlerin üzerine yazılar yazabilirsiniz
 • Açılacak hesaplara biyografi tanımlayabilirsiniz
 • Açılacak hesaplara web sitesi tanımlayabilirsiniz
 • Açılacak hesaplara cinsiyet tanımlayabilirsiniz

 • Instagram hesap açıcı programımız ile ard arda hesap açarken ip değiştirme yöntemine çok dikkat etmelisiniz, bu yüzden aşağıdaki ip değiştirme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 • Root modunda Android telefonunuzu kullanarak program otomatik olarak telefonunuzun mobil veri özelliğini Aktif/Pasif yaparak Ip değiştirebilir
 • Yine aynı şekilde root modunda Android telefonunuzu kullanarak program otomatik olarak telefonunuzun uçak modu özelliğini Aktif/Pasif yaparak Ip değiştirebilir
 • ip:port şeklinde proxy kullanımı mevcuttur.
 • VDSL Modeminizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz (Farklı modem entegrasyonları için 100 TL extra ödeme mevcuttur.)

 • Instagram hesap açıcı yazılımında, ister 1 ip ile 1 hesap isterseniz 2,3,4,5 hesapta bir ip değiştirme özelliği bulunur.Bu değerleri opsiyonel olarak seçebilirsiniz.

  EKLENTİLER


  IBOX EKLENTİSİ (+250 TL + (K.D.V) Tek Sefer Ödeme)
  IBOX eklentisi ile, hesap açıldıktan sonra belirlediğiniz sınırsız profillere("," ile ayırarak birden fazla kullanıcı yazabilirsiniz) takip isteği, yine belirlediğiniz gönderilere beğeni işlemi yapabilirsiniz.
  Belirlediğiniz gönderiye, programa import ettiğiniz alt alta yazılmış cümleleri, yorum yaptırabilirsiniz.

  MULTI EKLENTİSİ (+550 + (K.D.V) TL Tek Sefer Ödeme)
  Satın alacağınız her lisans için aynı pcde 2 tane emulatör kullanarak hesap açma sayısını 2 katına çıkarabilirsiniz.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


  • Windows işletim sistemi sürüm 7 ve üzeri ile çalışır.(64 bit)
  • Cihazdaki Dual core AMD veya Intel CPU ile desteklenir.
  • GL2.1 ve üstü Grafik İşleme Birimi.
  • Daha iyi performans için 4GB RAM ve üstü gerekir.
  • Harddiskte 50gb ve üstü yeterli alan istemektedir.
  • Windows 8 ve üzeri için Hyper-V'yi devre dışı bırakmanız önerilir.

  S.S.S


  Program günde kaç hesap oluşturur?
  Sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılayan bir pcde 15 saniyede 1, sistem gereksinimlerine eşit bir pcde 1 dakikada 1 tane hesap açabilirsiniz.

  Açılan hesaplar kapanıyormu?
  Öncelikle şunu bilmenizi isteriz instagram hesap açıcılarda oluşturulan hesaplar eğer 24 saat içinde kapanmıyorsa panelinize ekledikten sonra birkaç işlemde onaya düşüyorsa bunun nedeni kullandığınız panelin altyapısından kaynaklanmasıdır.Instagram algoritmasındaki son güncellemeler artık kullanılan proxy, desteklenmeyen apiler, hesaplardaki aktiviteler, profil görünümleri, universal olmayan(benzer) resimlerden hesabın bot hesap olduğunu anlamaktadır.  ibox ile yapacağım işlemler kaç gün aktif kalıyor?
  ibox eklentisi ile yapacağınız işlemler aynı ip ve aynı cihaz ile yapıldığı için kapanmaya henüz rastlanmadı.

  ibox kullandıktan sonra hesapları tekrar kullanabilirmiyim?
  ibox eklentisi ile yapılan işlemlerden sonra hesaplarda kapanma veya onaya düşme görülmemiştir bu yüzden hesapları panellerinizde veya farklı programlarda kullanabilirsiniz.

  Demo kullanım mevcutmudur?
  Program özel bir programdır bu yüzden kurulumu yaklaşık 3 saat sürebiliyor.Demo kullanım mevcut değildir.

  Ip değiştirirken Android telefonumun internet paketini kullanacağım, internet paketimden ne kadar veri gider?
  Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerde internet paketlerinde ciddi oranda veri gittiğini anladıktan sonra kullanacağınız emulatöre veri tasarrufu ile ilgili uygulama kullanarak bu oranı yarı yarıya düşürebildik.Uygulama sadece Instagram uygulamasının internet kullanmasını sağlar arka planda çalışan uygulamaların internet kullanmasını engeller.Mesafeli Satış Sözleşmesi

1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak kullanamaz istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanamazsınız. Kendi haklarımızı ve müşterilerimizin haklarınızı korumamız için belirli güvenlik önlemlerimiz mevcuttur. Bu önlemlere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
2) Satın alınan lisansın iadesi 14 gün içerisinde iade talebininiz doğrultusunda, iade sebebiniz incelenerek kullanıcı taraflı bir sorun olmadığı anlaşılırsa yapılmaktadır.
3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
11) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
12) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.